Mis on NOPE?

defineerimedisainimeviimistlemesaavutame väärtuse

NOPE [loe: /nope/ ] nime taga tegutseb multidistsiplinaarne disainistuudio. Meie eesmärk on lihtne - luua funktsionaalseid ning toimivaid lahendusi, mis võimaldaksid ettevõtetel oma klientideni paremini jõuda ning kõnetada ka kõige nõudlikumat klienti.

Kasutajasõbralik ning uuenduslik disain on ettevõtetele oluliseks vahendiks konkurentidest eristumiseks ning oma turupositsiooni parandamiseks. Seepärast peame parima tulemuse saavutamiseks silmas iga konkreetse ettevõtte ning sellega seotud kasutajate eripära ning vajadusi.

Meie teenused

Disain

  • Veebidisain
  • Küljendus
  • Brändi arendus
  • UX/UI disain

Konsultatsioon

  • Nõustamine ja planeerimisprotsess
  • Kasutajakogemuse analüüs
  • Turupositsiooni analüüs
  • Kommunikatsioon

Sisu

  • Strateegia
  • Infoarhitektuur
  • Sotsiaalmeedia planeerimine
  • Blogi planeerimine

NOPE meeskond

Iga eduka projekti taga on hea meeskond. Meie jaoks tähendab hea meeskond inimesi, kes oskavad mõelda kastist väljapoole, pidades samal ajal silmas meie klientide vajadusi. Olulised on ka valdkonnaspetsiifilised oskused, mis NOPE tiimi puhul varieeruvad veebi- ja tootedisainist trükikunsti ning kommunikatsioonini välja. Täislahenduse pakkumiseks teeme ka koostööd veebiarendusbüroo gotoAndPlayga, kelle abi kasutame veebiarendust nõudvates projektides.

Kuid NOPE ei ole üksnes järjekordne ettevõte teiste omasuguste seas. Meil on nimelt sügav usk sellesse, et pilt ütleb tõepoolest rohkem kui tuhat sõna ning teatud teemadega saab paremini suhestuda siis, kui nad on visuaalsesse keeled tõlgitud. Seepärast tegutseb NOPE koostööpartnerina erinevate sotsiaalsete projektide kallal, kus meie panuseks on läbimõeldud ning visuaalselt haaravate lahenduste väljatöötamine. Selliselt aitame kaasa ühiskonnas tundlike teemade osas teadlikkuse tõstmisele.

Nele Tullus

Disainer
nele@nope.ee
Nele Tullus

Anu Salumaa

Disainer
anu@nope.ee
Anu Salumaa

Janeli Õun

Disainer
janeli@nope.ee
Janeli Õun

Kristel-Maria Kadajane

Projektijuht
kristel@nope.ee
Kristel-Maria Kadajane

Pärt Erikson

Veebiarendja
erikson@play.ee
Pärt Erikson

Hener Hoop

Veebiarendja
hener@play.ee
Hener Hoop

Ardo Aednik

Veebiarendaja
ardo@play.ee
Ardo Aednik

Lauri Uue

Tehniline tugi
lauri@play.ee
Lauri Uue

Mihkel Eidast

Veebiarendaja
mihkel@play.ee
Mihkel Eidast

Raiko Raidma

Veebiarendaja
raiko@play.ee
Raiko Raidma

NOPE kodu

Näituse 25, Tartu, Eesti

Meie kontor asub Tartus, Näituse tn 25 asuvas ärihoones. Tõenäoliselt on see heade mõtete linna erakordne mõju, mis meid loometegevuse küljes kinni hoiab, kuid paha ei tee ilmselt ka see, et meie töökeskkond asub auhinnatud büroohoones, mis võitis 2014. aastal Tartu parima ehitise tiitli tänu silmapaistvale puidukasutusele nii konstruktsioonides kui viimistluses.

Võta ühendust

Helista meile: +372 5688 9141

Kirjuta meile kiri: hello@nope.ee

Külasta meid: Näituse 25, Tartu, Eesti

Välja täitmine on kohustuslik
Välja täitmine on kohustuslik
Lisa ka mõni sõna projekti kohta

Aitäh ühendust võtmast, Sinu kiri jõudis meieni!
Vastame Sulle esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui kolme tööpäeva jooksul.

Tervitustega
NOPE Creative